Mjaltë kundër Bronhitit për të Rriturit

Mjalta kundër bronhitit është 100 % Natyrale.

Përmban:

  1. Dhjam Guske
  2. Xhenxhefil
  3. Sinap
  4. Fara Liri

999 ден

🍯Mjaltë kundër bronhitit kollitjes dhe infekcioneve frymëmarjes 🍯

Duqani Bio Humejra që 3 vite radhasi prodhon mjaltën kundër bronhitit!

Problemi kryesor që i kaplon fëmijët dhe të rriturit është infekcioni bronhitis!

Mjalta ndihmon në:

– Në kurimin e bronhitit
– Ndihmon kundër pneunomis
– Gjithashtu ata që kanë probleme me frymëmarrje
– Infekcione kollitje në fytë.

Kjo Mjaltë është për të Rriturit:

Menyra e përdorimit: një lugë e madhe e gjellës mëngjes dhe mbrëmje pas ushqimit.

 

Mënyra e Porosis bëhet duke klikuar “Porosit përmes WhatsApp” ose duke klikuar në ikonën djathtas në fund ku shkruan “Porosit prej këtu” ku prej aty mund ta bëni porosin duke na telefonuar ose duke na shënuar përmes aplikacioneve si Viber, Fb Messenger, Telegram…

Ndërsa Mënyra e pagesës dhe dërgesës bëhet përmes Kargos / Postës.

Dërgesat i bëjmë edhe në Shqipëri, Kosovë dhe në vendet Europiane!

Dërgesa në qytetin e Shkupit është falas ndërsa për vendet tjera paguhet mvarësisht prej produktit apo sasive të cilat i Porositni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mjaltë kundër Bronhitit për të Rriturit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *